Rõude Küla Selts käis külamajas valminud kaltsuvaipadega 12-14.aprill.2019 Tallinna Lauluväljakul Käsitöömessil. Seal käimine on saanud meie iga aastaseks traditsiooniks. Kaasas oli meil 33 kaltsuvaipa ja tagasi tulime pooltega nendest, meie jaoks läks väga hästi. Käsitöömessi enda FB lehel toimus jagamine ja võimalik oli võita rahaline auhind, millega sai messialal ostelda ja omale meelepärast võidusumma eest osta. Sel aastal valiti meie boks ning osteti võidusumma eest kaks imelist kaltsuvaipa. Eriti heameel oli meil selle üle, et need läksid õigesse kohta.

Marya Angletorium Galaktilise Inimese Suhtlemiskooli Algõppe Liidergrupi õppuri Kadri sõnad- “Need kaks vaipa saavad meie loodava laste hingekooli kasutusse, kellega ka messil esinemas käisime. Ostsime need vaibad Rõude Küla seltsi käsitöölise käest, kes need ise kudunud oli, sellest siia ka pildimeenutus. Oli palju huvitavaid käsitöölisi tulnud välja omapärase loominguga ning loodan, et nende käsitöö jõuab inimesteni, kes hingest loodut oskavad hinnata ja mõista tähendusi asjade taga- mis kõnelevad südame soovidest, unistustest, hoolimisest ja headest mõtetest. Tänan messi korraldustiimi. Armastusega, Marya Angletorium Galaktilise Inimese Suhtlemiskooli Algõppe Liidergrupi õppur Kadri “.

Oleme Teile südamest tänulikud ja elame teie tegemistele kaasa ning täname Teid imelise tagasiside eest! Täname ka teisi, kes külastasid meie boksi ning jagasite ilusaid sõnu ja ostsite südamega valminud kaltsuvaibad!